Rámové sítě


Modernost, geometrie a flexibilita

Když průkopník lanových her Conrad Roland v roce 1971 kreslil své první herní konstrukce, snažil se zachovávat čisté geometrické tvary. Jako architekt a spolupracovník věhlasného Miese van der Rohe byl naprostým zastáncem modernizmu a funkčnosti. Tento duch doposud žije v rámových sítích Corocord, které tak každému dětskému hřišti vtisknou nadčasovou podobu. Stejně jako prostorové sítě také tyto konstrukce definují trojrozměrné prostředí, v němž se dítě může volně pohybovat všemi směry. Kompaktní architektonické řešení navíc znamená výhodu při uplatnění na prostorově omezených plochách. 


Rámové sítě Corocord jsou nejnovější inovací společnosti KOMPAN v oblasti lanových systémů. Spojení technologie rámů a lan vyústilo ve zcela nový systém, který láká na geometrický design a připojuje vysoký stupeň flexibility. Tato zcela nová technologie umožňuje různé možnosti přizpůsobení s použitím membrán, motivů a barev. Témata jsou různá – od květin po draky.

Tři svébytné designy rámových sítí obsahují až 15 lanových buněk. Standardní délka lanového segmentu je 33 cm, tudíž se tyto konstrukce optimálně hodí pro děti ve věku 3–8 let. Rámový kuboktahedron má jako bonus navíc rozměrnou střešní zónu, kde se spolumohou děti scházet, popovídat si, relaxovat a sledovat dění kolem.


POTŘEBUJETE PORADIT?

Máme téměř 50 let zkušeností a budeme vás podporovat v průběhu celého projektu.