První lezení


Zábava i pro ty nejmenší

Výrobky pro nejmenší lezce znamenají první krůčky dětí do světa prostorových lanových her. Společnost Corocord je velmi hrdá na to, že vyvíjí herní výrobky vhodné pro jednotlivé věkové kategorie, přičemž řada První lezení je určená speciálně pro děti ve věku 3–6 let. Všechny herní aktivity jsou uzpůsobeny cíli podporovat rozvoj dětí. Síla lana je přizpůsobena velikosti jejich rukou a rozměry ok na šplhacích sítích odpovídají výšce nebo délce kroku, kterou děti zvládnou. 


To, co je na lanech Corocord tak úžasné, je jejich pružnost a schopnost nabídnout zábavu pro všechny věkové skupiny. Dokonce i malí lezci, kteří si nejsou zcela jistí, mohou zažívat ničím nerušenou zábavu a rozvíjet své schopnosti. Lezení je nejen zábava, ale také důležitá dovednost, kterou by dítě mělo zvládnout. Zejména ti mladší. Při lezení dítě rozvíjí svou schopnost koordinace, dochází ke stimulaci obou hemisfér mozku dítěte a v podstatě pomáhá dítěti učit se číst.

Výrobky řady První lezení lze použít nejen pro sestavení hřiště určeného dětem ve věku 3–6 let, ale jsou zároveň vyprojektovány tak, aby je bylo možné kombinovat s dalšími výrobky ze sortimentu Corocord a tudíž možné vybudovat i rozsáhlá hřiště z prvků Corocord, kde na sebe navazují zóny pro malé děti ve věku 3–6 let a zóny pro starší děti.


POTŘEBUJETE PORADIT?

Máme téměř 50 let zkušeností a budeme vás podporovat v průběhu celého projektu.