Trojitá krychle

Trojitá krychle ... celé dětské hřiště na 3 patrové věži.

Trojitá krychlová věž je ze třech vysokých krychlí, takže je viditelná z dálky. Fasády jsou hravé, pestré a zářivé, čímž upoutávají pozornost. To dělá Trojitou krychlovou věž velmi vhodnou pro prostředí měst, příměstských ale i přírodních oblastí, zvláště pokud chcete přilákat pozornost. První úroveň nabízí spoustu herních aktivit uvnitř i kolem krychle. Díky transparentní konstrukci je snadné komunikovat všude kolem krychle a propojit všechny hrající si děti a dospělé. Když dosáhnete druhé úrovně, máte na výběr dvě možnosti. Rychle se sklouznout dolů nebo pokračovat až k vrcholu.

Díky průhledným fasádám je snadné vidět, kde na hřišti jsou vaši přátelé. Úžasný výhled na vás čeká na vrcholu. Nechte si chvilku na odpočinek, a prolezte se kolem EPDM disků, než se znovu vydáte na cestu. Pokud se odvážíte, jděte venkem téměř neviditelným drátovým tunelem. Nabízí nervy drásající zážitek.

 


Triple Cube

Black

COR104501-0406


Číslo produktu: COR10450

Typ produktu: Herní věže

Skupina výrobků: Lanové lezení Corocord™

5+

Certifikáty:

Produktový list
COM_REDSHOPB_FILE_SIDEDRAWING
COM_REDSHOPB_FILE_PLANDRAWING
COM_REDSHOPB_FILE_2D_DRAWING
COM_REDSHOPB_FILE_3D_DRAWING
TÜV Certificate EN
TÜV Certificate FR
TÜV Certificate DE
TÜV Certificate ES
COM_REDSHOPB_FILE_EN_SIDEDRAWING_PICTURE
COM_REDSHOPB_FILE_CAD1
COM_REDSHOPB_FILE_CAD2

No content yet

{fields.product-skill-text}


Hra podle společnosti KOMPAN

Máme trojí cíl: UCHVÁTIT, což stimuluje touhu ZŮSTAT a prostřednictvím fyzického i mentálního hraní se ROZVÍJET - více se dozvíte v našem videu o hře.

Zrealizujte své jedinečné místo snů

Prostřednictvím odborných znalostí specializovaných odborníků v KOMPAN Design Studio můžete proměnit své vysněné místo v zábavnou dominantu, která vyvolá jedinou reakci – wow! 

POTŘEBUJETE PORADIT?

Máme téměř 50 let zkušeností a budeme vás podporovat v průběhu celého projektu.

1 Left section
2 Right section