Herní lávky


Lávky Corocord jsou základní prvky, které by neměly chybět na žádném hřišti! Nejde jen o vzrušení z výšky, ale také o to vylézt na ně a odvážit se vykročit po lanech, když je pod nohama vidět až na zem. Všechno se tu hýbe a kymácí, každému z toho běhá mráz po zádech, takže se tomu musí začít nahlas smát. Po lávce i pod lávkou! Pověste se za ruce na spodek síťové lávky nebo vyšplhejte na střechu tunelové lávky – nápadům se meze nekladou. Představujte si, že jste provazochodci na kokosové lávce, nebo se lehkým krokem vydejte po dřevěných nášlapech, ale pozor na to, abyste se nestali dalším v řadě dobyvatelů, kteří se skutáleli po rozhoupaných vlnách pružné podlahy – to by byla legrace!

Všechny produkty

Malá visutá lávka může poskytnout spojení mezi dvěma oblastmi nebo může být samostatně. Děti milují kymácivé pocity, které zažívají při běhu nebo skákání přes lávku.

Details

Síťový most s PP lanem se vzhledem kokosového lana, 12m

Details

Ideální pro připojení dvou oblastí. Dřevěné laťky poskytují pocit jistoty. I přes to překročení zůstává opravdovým dobrodružstvím, protože pohyb lan je jasně cítit.

Details

Lanový síťový most je samostatná válcová konstrukce. Děti mohou procházet mostem nebo jej přeručkovat po horní části. Zakřivená síťová konstrukce také dělá z mostu skvělou houpací síť a místo, kde si můžete odpočinout. Tento most může být použit buď jako samostatné hrací zařízení, nebo jako

...
Details

Malá lanová lávka s flexibilními prvky může být integrována do krajiny jako lezecký kurz. Může být také připojena k Prostorové síti.

Details


Vynikající materiály zaručují bezstarostné hraní po desítky let. Lana Corocord ukrývají tajemství své kvality uvnitř: Za použití patentované technologie se vnější syntetické vlákno indukčním natavováním pevně spojuje s ocelovými provazci v jádru lana, čímž se minimalizuje riziko třepení lanových podlah provozním opotřebením. Forma se podřizuje zábavě! Elegantní malá visutá lávka připomíná své větší sourozence, přičemž při pobíhání a poskakování po gumovém pásu nabídne nesmírnou zábavu úplně každému. A navíc vypadá jeho malý architektonický skvost.


POTŘEBUJETE PORADIT?

Máme téměř 50 let zkušeností a budeme vás podporovat v průběhu celého projektu.

1 Left section
2 Right section