Dynamické konstrukce


Poznávání základních sil

Přitažlivosti těchto dynamických produktů neodolá snad žádné dítě. Herní sestavy vysvětlují princip základních přírodních sil, jako je gravitace nebo odstředivá síla. Připravte se vyrazit vpřed po balanční Skákací lávce nebo odvážně vyběhnout na skluzavku. Každá konstrukce nabídne různé možnosti, jako třeba sjíždění dolů, ale i lezení nahoru po skluzových konstrukcích nebo točení na twisteru či jeho slézání. 


Točení, houpání, skákání ... málokteré dítě dokáže odolat tak přitažlivým atrakcím tohoto dynamického prvku. Herní konstrukce jsou zárukou prvotřídní zábavy. Čerpají ze základních gravitačních a odstředivých sil. Děti potřebují zažít podnětný pocit závratě z točení, houpání a skákání. Zkušenosti s tímto pohybem jsou velmi významné, protože jsou nápomocné při vývoji a uspořádání nervového systému dítěte. A nejlepší na tom je, že děti to milují!

Balanční lávka se umí nečekaně zhoupnout jinam, takže nabízí spoustu legrace i sociálních interakcí. Můžete na ní balancovat, kymácet se, nebo jenom relaxovat. Šestiúhelníková skákací membrána není totéž co trampolína. Přesto na ní děti hned napadne poskakovat a všelijak se přesouvat z místa na místo. Malé děti s oblibou běhají po pružné membráně dokola, ti větší zase balancují na upínacích lanech.


POTŘEBUJETE PORADIT?

Máme téměř 50 let zkušeností a budeme vás podporovat v průběhu celého projektu.