Dráhy


Zaujmou kdekoli a kdykoli

Tyto skulptury přitahují pozornost okolí díky svým fascinujícím tvarům a jasným barvám. Jsou dostupné v různých tvarech a velikostech, například jako létající talíř Frisbee, Krajta nebo Sasanka, všechny budí velký dojem a lákají děti ke hře. Těžko odolat pokušení vylézt až nahoru, prozkoumat hravé zákruty celé stavby a užívat si pružení lan a pohupování disků. 


Děti jsou inspirovány k hrám v trvání mnoha hodin a dospělí zase oceňují jejich estetický vzhled, když sledují své děti při hře. Klouzání, šplhání, balancování, plazení, skákání i poskakování a v neposlední řadě i houpání. Při hraní na provazové konstrukci dráhy Corocord si děti určitě procvičí všechny důležité dovednosti, které při svém vývoji potřebují.

Jak se tak vlní a vinou krajinou, parkem nebo městem, dokáží tyto sochařské objekty svými jasnými a veselými barvami padnout do oka snad každému. Klouzat se, šplhat, balancovat, plazit se, poskakovat a houpat se. Těch výzev je tolik, že se tu děti vydrží bavit celé hodiny a budou se sem pořád vracet k dalším hrám. Herní variabilita rozvíjí děti po fyzické stránce a zároveň všeobecně podporuje jejich mozek v učení. Děti se kromě toho na těchto stavbách rády scházejí a rozvíjejí své sociální dovednosti.


POTŘEBUJETE PORADIT?

Máme téměř 50 let zkušeností a budeme vás podporovat v průběhu celého projektu.

1 Left section
2 Right section