Věže Simply Play


Činnost ve hře

„Simple“ je jedním ze slov s nejširším významem v anglickém jazyce. Táhne se od „skromný“ až po „důmyslný“. Věže Simply Play jsou skromné z hlediska designu, důmyslné v pojetí. Díky své flexibilitě nabízejí nespočet herních možností. Čistá jednoduchost věží a malých verand láká mladé uživatele, možná proto, že jsou škádlivě přístupné. Stoupání jsou krátká a sladká, ale je tu vzrušení z vidění světa z výšky dospělého. Ilustrujeme 16 návrhů, jako krabice s kostkami, možnosti jsou nekonečné. Je na vás, abyste s naší pomocí dostali přesně to, co chcete. Je to tak jednoduché.

 


Opěrné sloupky jsou ze dřeva. Hlavním komponentem pro skluzavku, boky a střechy je polyethylentereftalát (PET), stejný materiál, který se používá k láhvy vody a je vysoce recyklovatelný. Být PET znamená, že existují barevné možnosti klasických, přírodních nebo moderních kombinací.

Venkovní hra patří mezi nejlepší a nejcennější formy rozvojové činnosti. Události roku 2020 zdůraznily, co to znamená být bez ní. Pokud jsou zde nějaká pozitiva z globálního uzavření, je to realizace toho, co to znamená dostat se ven a užívat si života, a význam čerstvého vzduchu, pokud jde o základní zdraví. Hodnota hřiště nebyla nikdy pochopena tak jako teď. Chcete-li se dozvědět více o produktech nebo službách společnosti KOMPAN, otevřít dveře ven, spojte se s námi ještě dnes.

Nejčastější dotazy o Věžích SIMPLY PLAY

Jsou komponenty pro Simply Play recyklovatelné?

Ano, stejně jako u všech prvků společnosti KOMPAN, jsou výsledkem ekologického programu s cílem nulových emisí jak ve výrobě, tak v tom, co se vyrábí. Recyklovatelnost je velmi dlouhodobá úvaha při instalaci hřiště KOMPAN s odolnými součástmi a mnoha zárukami životnosti. Poznámka. HPL a impregnované sloupky nejsou recyklovatelné ...

Můžeme si objednat různé barvy?

Být PE znamená, že existují barevné možnosti. Barvy jsou identifikovatelným znakem různých verzí v řadě Herní věže. Navštivte kompan.com a prozkoumejte možnosti.

 


POTŘEBUJETE PORADIT?

Máme téměř 50 let zkušeností a budeme vás podporovat v průběhu celého projektu.