STORY MAKERS™


Nespoutaná představivost

Děti milují dobrý příběh. Krmeni z toho, co vidí, jejich hladové představy neustále pracují, vytváří přirozenou zvídavost, která udrží jejich schopnost učení po zbytek života. Hřiště Story MAKERS™  je jedna velká výzva ke stimulaci mysli a těla, rozvoji motorických dovedností a poznávání ultra-vysokou rychlostí.

Chcete-li podnítit vyprávění příběhů a hraní rolí, tématem může být prostředí, džungle nebo oceán, může být situační, záchrana nebo obchod nebo by to mohla být pohádka, jako palác nebo pevnost. Dokonce i kombinace různých témat. Ať už je to cokoliv, STORY MAKERS™ se svými silnými barvami, přátelskými tvary a identifikovatelnými předměty, jsou výchozím bodem, pošťouchnutím k hodinám dobrodružství.


Stejně jako děj, který se může vyvíjet nečekaně a otáčet se, STORY MAKERS™ jsou flexibilní. Postaveny tak, aby vydržely, a také tak, aby akceptovali změnu. Panely, které říkají jeden příběh mohou být snadno, a ekonomicky, nahrazeny, a otevřou dveře do zcela nové knihovny zábavy.

Venkovní hra patří mezi nejlepší a nejcennější formy rozvojové činnosti. Události roku 2020 zdůraznily, co to znamená být bez ní. Pokud jsou zde nějaká pozitiva z globálního uzavření, je to realizace toho, co to znamená dostat se ven a užívat si života, a význam čerstvého vzduchu, pokud jde o základní zdraví. Hodnota hřiště nebyla nikdy pochopena tak jako teď. Chcete-li se dozvědět více o produktech nebo službách společnosti KOMPAN, otevřít dveře ven, spojte se s námi ještě dnes.

Nejčastější dotazy týkající se STORY MAKERS™

Na jakou věkovou skupinu se STORY MAKERS zaměřují?

Všechny děti rády poslouchají příběhy. Věkovou skupinou pro Story Makers jsou batolata, která získávají svůj první kousek nezávislosti. Ve věku něco málo přes dva roky jejich příběhy nebudou tvořeny do začátku středu a konce, ale budou mít zkušenosti z hraní v potrhlých tvarech, které se zdají být nějak povědomé.

Jak zvolíte obrazce, které mají být k dispozici?

Děti vidí věci velmi simplisticky. Hledají pohodlí a mezi prvními věcmi, které kreslí, bude dům, stromy, květiny a možná auto. Ty jsou ústředním bodem konceptu Story Maker.

Jak vytvořit dokonalé hřiště?

KOMPAN nabízí mnoho produktů, které se vyskutují jednotlivě, jako jsou pružinové a vahadlové houpačky, které lze použít k navržení zcela jedinečného řešení se spoustou příběhů, které mají být vyprávěny.

 

 


POTŘEBUJETE PORADIT?

Máme téměř 50 let zkušeností a budeme vás podporovat v průběhu celého projektu.