SMART PLAYGROUND™


Pohádky Hanse Christiana Andersena jsou oživeny

Žijeme v různých časech. Zdá se, že mladé mozky závodí rychleji, než kdy předtím, mladé nohy se pohybují méně často, než kdy předtím. Vábení obrazovky vede k potenciálně škodlivému, sedavému životnímu stylu, plnému komunikace, ale krátké interakci tváří v tvář. Cvaknutí myši, zakolísání joy-stickem, prst na dotykové obrazovce, cenné nástroje pro úspěch v našem technologickém věku, nenahrazují volný pohyb a vyjadřování pod širým nebem.

Takže co kdybyste mohli kombinovat dnešní technologii s venkovní aktivitou? S hřištěm SMART PLAYGROUND™ můžete. Herní zařízení inspirováno jedním z největších vypravěčů, Hans Christian Andersen herní zařízení je navrženo tak, aby fungovalo jako samostatná struktura, tak jako virtuální interaktivní digitální vrstva. Odpovídá věku a nabízí silný základ pro jazykovou stimulaci a sociální kontakt.

Hřiště Smart Playground™ umožňuje dospělým a dětem sdílet vzdělávací a kulturní zážitky ve světě klasických pohádek. Od samého počátku to není Ošklivé káčátko. Příběhy, které inspirovaly a poučovaly v roce 1840, nyní živé a interaktivní v 21.století. 


Tyto pohádkové konstrukce nabízejí:

• fyzické výzvy odpovídající věku od 1 do 8 let

• důležitý základ pro stimulaci jazyka prostřednictvím dramatických her

• inspirace pro vhodné sociální chování prostřednictvím morálních postřehů a všeobecné pravdy vyprávěné pohádkami (např. učení o šikanování prostřednictvím pohádky o ošklivém káčátku)

• velké množství digitálních her podporujících učení, výuku zábavnou formou a zábavu

Děti, a dokonce i dospělí si tak mohou na hřišti a pak i doma nebo ve škole společně hrát, učit se a sdílet kulturní zkušenosti.


POTŘEBUJETE PORADIT?

Máme téměř 50 let zkušeností a budeme vás podporovat v průběhu celého projektu.