SMART PLAYGROUND™


Malá mořská víla, Ošklivé káčátko a Křesadlo jsou inspirací ke hře a učení po celém světě.

Tato řada vybavení dětských hřišť položila základ pro tzv. ”edutainment“ (kombinace vzdělávání a hry) – podporuje jednak učení v raném dětství a také interakci mezi dítětem a dospělým. 

Vyberte si své oblíbené pohádky a aktivity ze světů stvořených H. C. Andersenem, a vybudujte unikátní hřiště pro děti a podpořte tak jejich rozvoj prostřednictvím hry. Hrací zařízení podle Hanse Christiana Andersena je nejen magnetem pro hraní, ale je také navrženo jako samostatná, skvěle fungující herní konstrukce, podobně jako všechna ostatní řešení KOMPAN, nebo jako herní konstrukce s virtuální, interaktivní digitální vrstvou. Tyto pohádkové konstrukce, bez ohledu na jejich rozměry, nabízejí hodiny pohybového a vynalézavého hraní.

Všechny produkty


Tyto pohádkové konstrukce nabízejí:

• fyzické výzvy odpovídající věku od 1 do 8 let

• důležitý základ pro stimulaci jazyka prostřednictvím dramatických her

• inspirace pro vhodné sociální chování prostřednictvím morálních postřehů a všeobecné pravdy vyprávěné pohádkami (např. učení o šikanování prostřednictvím pohádky o ošklivém káčátku)

• velké množství digitálních her podporujících učení, výuku zábavnou formou a zábavu

Děti a dokonce i dospělí si tak mohou na hřišti a pak i doma nebo ve škole společně hrát, učit se a sdílet kulturní zkušenosti.


POTŘEBUJETE PORADIT?

Máme téměř 50 let zkušeností a budeme vás podporovat v průběhu celého projektu.

1 Left section
2 Right section