MOMENTS Ships


Volné moře, velké dobrodružství

Když děti dostanou pastelky, jedna z prvních věcí, kterou nakreslí, je dům nebo strom, pak se přesunou na lodě. Dokonce i prostřednictvím nejmladších očí je loď vnímána jako prostředek k dobrodružstvím, vyprávění příběhů, hravému úniku. KOMPAN má dvě odlišné "flotily", jednu Robinia loď, kde bereme individualitu přírodního dřeva, abychom vytvořili rozsáhlé jednorázové herní funkce, a pak jsou zde lodě, zaměřené na mladší bukanýry s jejich lákavými čistými liniemi.

Od kompaktní Caravelle až po početnou Intrepid, děti šplhají na palubu a hledají dobrodružství, cestu do oceánů fantazie, které naplňují jejich mysl. V tomto procesu rozvíjejí komunikaci, vidí potřebu týmové práce a s každým pohybem plným příběhu, budují mladé svaly a zvyšují hustotu kostí. KOMPAN Lodě, hravá cesta velkého dobrodružství na volném moři, a možná jen kousek od hlavní ulice.


Lodě jsou postaveny z komponentů, takže je možné upravit formát tak, aby co nejlépe vyhovoval umístění. Například, směřovat aktivnější stranu k nejvíce sluncem-naplněné pozici, nebo dokonce ukazovat loď v nejvíce vizuálně lákavém směru pomáhá přidat výkresu sílu a přitažlivost.

Kreativní hra pomáhá budovat jazykové a komunikační dovednosti, stejně jako povzbuzovat a zlepšovat týmovou práci. Když si děti hrají, vyvíjejí hry, při nichž si uvědomují, že musí spolupracovat, aby co nejvíce vytěžily z okamžiku. Prostřednictvím zábavy dětí rozvíjejí dovednosti, které jim pomohou po celý život.

Venkovní hra patří mezi nejlepší a nejcennější formy rozvojové činnosti. Události roku 2020 zdůraznily, co to znamená být bez ní. Pokud jsou zde nějaká pozitiva z globálního uzavření, je to realizace toho, co to znamená dostat se ven a užívat si života, a význam čerstvého vzduchu, pokud jde o základní zdraví. Hodnota hřiště nebyla nikdy pochopena tak jako teď. 

Chcete-li se dozvědět více o produktech nebo službách společnosti KOMPAN, otevřít dveře ven, spojte se s námi ještě dnes.

Nejčastější dotazy o našich lodích na hřišti

Umisťují lidé lodě na hřiště pouze na pobřežních místech?

To rozhodně ne. Pocit vzrušení z piratického dobrodružství nekončí u moře. Je to trochu jako myslet si, že vesmírný tematický park může fungovat pouze vedle místa startu.

Jsou návrhy lodí v brožuře těmi jedinými dostupnými možnostmi?

Ne. Lodě jsou postaveny z komponentů, takže je lze přizpůsobit barvou, délkou a herním vlastnostem. Společnost KOMPAN si vybudovala svou pověst na naslouchání klientům a pozorování toho, jak si děti nejlépe hrají.

Kdybychom chtěli loď, jak dlouho by trvalo, než by ji KOMPAN vypustil?

Zásilka z továrny je do 20 pracovních dnů. Po místní instalaci je vaše hřiště připraveno...

 

 


POTŘEBUJETE PORADIT?

Máme téměř 50 let zkušeností a budeme vás podporovat v průběhu celého projektu.