OBŘI


Výšky, které vzbudí údiv

.Obři jsou na hřištích jako mrakodrapy ve městě. Vysoké a působivé, dominují, naprosté vzrušení z hraní sedm nebo devět metrů vysoko je neodolatelný magnet. Ale Obři nejsou jen pro mladá statečná srdce, jsou pro každého, protože bezpečnost je součástí každé úrovně. Děti od šesti do dvanácti let, uzavřené v různých průhledných a tematických panelech, se mohou procházet až nahoru. Tam se rozhodnou pro nejzábavnější trasu dolů, zpět krok za krokem nebo použít vysoký tunel, který se v polovině cesty stává otevřenou skluzavkou.

Obři jsou o zaměřeném dobrodružství, často s tématy vhodnými pro jejich okolí. Mohou ilustrovat místní historii, jako je palác nebo průkopník města nebo vzít hru do objevování džunglí, oceánů, mrazivé Arktidy nebo rozlehlého prostoru. Nemusíte inspirovat děti ke hře, ale inspirací můžete vyvolat zájmy. Zvídavá mysl je zdravá a vede k nastavení osobních cílů. Obři ve velikosti, jsou také obrovskými motivátory.


Dominantou Obrů je jejich výška. Není to jen vizuální aspekt, nebo ten, který nutně vyžaduje větší fyzickou námahu. Extra metry se projevují na skluzavkách, kde se výrazně zvyšuje vzrušení z rychlosti. Výška také znamená, že mosty mezi vysokou druhou věží mohou být dramatické, nabízející dětem největší výzvu v hracím prvku.

Venkovní hra patří mezi nejlepší a nejcennější formy rozvojové činnosti. Události roku 2020 zdůraznily, co to znamená být bez ní. Pokud jsou zde nějaká pozitiva z globálního uzavření, je to realizace toho, co to znamená dostat se ven a užívat si života, a význam čerstvého vzduchu, pokud jde o základní zdraví. Hodnota hřiště nebyla nikdy pochopena tak jako teď. 

Řada Obři je masivní pozvánka ke hře. Kreativní hra pomáhá budovat jazykové a komunikační dovednosti, stejně jako povzbuzovat a zlepšovat týmovou práci. Když si děti hrají, vyvíjejí hry, při kterých si uvědomují, že musí spolupracovat, aby z nich vytěžily maximum. Prostřednictvím zábavy dětí rozvíjejí dovednosti, které jim pomohou po celý život.

Chcete-li se dozvědět více o produktech nebo službách společnosti KOMPAN, otevřít dveře ven, spojte se s námi ještě dnes.

Jak odolní jsou Obři?

Sloupky nesoucí věže GIANT jsou umístěny pomocí šestihranného vzoru, který dává objemný vzhled a maximální stabilitu. Všechny věže jsou podporovány trojúhelníkovou boční věží, která poskytuje dodatečnou podporu.

 

Líbí se nám tato řada, ale co když chceme naše vlastní téma?

Pojďme se o tom pobavit. I přesto, že máme náš současný sortiment, náš návrhářský tým prozkoumal mnoho způsobů. Dostat přesně to, co chcete, může záviset jen na jedné konverazci. Milujeme inovace a vstupy zákazníků. Společně představují změnu.

 

Kolik dětí si může hrát na Obrech současně?

Po pravdě řečeno, neumisťujeme číselný limit. Obři jsou různých konfigurací a velikostí. Všechny naše materiály jsou testovány a překonávají nejvyšší úroveň bezpečnosti v průmyslu. Aktivita na hřišti má tendenci být samoupravující, zdá se, že děti mají přirozenou schopnost rojit se a rozptylovat se, když se čísla zdají nesvá.


POTŘEBUJETE PORADIT?

Máme téměř 50 let zkušeností a budeme vás podporovat v průběhu celého projektu.