Multiplay pro batolata


Mikro svět barev

Prvního půlroku života je svět pro dítě černobílý – poté je to barva po celou dobu. Barva je tichý jazyk, a základní barvy jako červená, modrá, zelená a žlutá, mluví nejhlasitější a pomáhají jasně rozlišovat tvary.

Vývoj batolat si vyžaduje velké jasné barvy. Jedná se o výzvu, která je přijata v KOMPAN Multiplay pro batolata, kde barva splňuje nádherný svět zajímavých tvarů. Je to úvod do hry a přítelství, které je vybudované kolem lezení a klouzání přes objekty pohodlně velké známosti, jako je dům a zahrada. Vyvýšené domečky slouží jako fyzická výzva a místo, kde si můžete popovídat nebo se schovat.


Pozinkované sloupky, které bezpečně drží panely, houpací sítě a lanové konstrukce, jsou nejjednodušším způsobem, jak rozšířit hřiště. Umožňují také flexibilitu s herními funkcemi schopnými vytvářet zajímavé příležitosti z očí do očí a volnou komunikaci pro batolata.

Pro batolata, řada Multiplay™ je pozvánkou ke hře, ale take úvodem do dovedností života. Kreativní hra pomáhá budovat jazykové a komunikační dovednosti, stejně jako povzbuzovat a zlepšovat týmovou práci. Když si děti hrají, vyvíjejí hry, kde si uvědomují, že musí spolupracovat, aby z nich vytěžily maximum. Prostřednictvím zábavy dětí rozvíjejí dovednosti, které jim pomohou po celý život.

Chcete-li se dozvědět více o produktech nebo službách společnosti KOMPAN, spojte se s námi ještě dnes.

Jak nezávislá jsou batolata na hřišti?

Hra je tvůrce osobnosti. Řada Multiplay pro batolata od Kompan si uvědomuje, jak je důležité vymámit sociální dovednosti z mladé rozvíjející se mysli. Otevřený design umožňuje dětem i doprovázejícím dospělým užívat si pocitu bezpečí a zároveň povzbuzovat batolata, aby si hrála vedle sebe. Batole chápání jazyka se rozšiřuje z pouhé hrstky slov na 500 až 900, když jsou ve věku tří let.

Na jaké základně může být hřiště pro batolata?

Hřiště pro batolata může to být na čemkoli, písek, dřevěné štěpky nebo tráva. K dispozici je i možnost Flexotop™, ale bezpečnostní gumový povrch je pravděpodobně zbytečný, protože funkce jsou nízké. Pád nebo vypočítavé sezení je součástí života batolete a procesu růstu.

 


POTŘEBUJETE PORADIT?

Máme téměř 50 let zkušeností a budeme vás podporovat v průběhu celého projektu.