Víceplošinový domeček s dřevěnými sloupky a plastovou skluzavkou

Pro největší herní zážitek nabízí tento herní domek celou řadu aktivit a panelů. Na fyzické frontě budou děti cvičit své hrubé motorické dovednosti tím, že se budou pohybovat nahoru a dolů z různých úrovní, nebo se budou plazit přes zábavný tunel nebo klouzat po skluzavce pro batolata. Z balkonu mohou batolata komunikovat se svými pečovateli a vrstevníky. Panel peek-a-boo podporuje používání jemných motorových dovedností, zatímco prodejní pult může být využit k prozkoumávání.


PCM002400-CUSTOM

MULTI DESK PLAYHOUSE W/ROOF

RED COLOR & WOOD POSTS

PCM002400-0601


Číslo produktu: PCM0024

Typ produktu: MOMENTS™ MINI pro batolata & předškolní děti

Skupina výrobků: MOMENTS™

1+

Certifikáty:

Produktový list
COM_REDSHOPB_FILE_SIDEDRAWING
COM_REDSHOPB_FILE_PLANDRAWING
COM_REDSHOPB_FILE_2D_DRAWING
COM_REDSHOPB_FILE_3D_DRAWING
TÜV Certificate DE
TÜV Certificate ES
TÜV Certificate FR
TÜV Certificate EN
COM_REDSHOPB_FILE_CAD1
COM_REDSHOPB_FILE_CAD2

No content yet

For the ultimate play experience this playhouse offers a variety of activities and panels. On the physical front, children will train their gross motor skills by climbing up and down from the different levels or by crawling through the fun tunnel or sliding down the toddler-sized slide. From the balcony, toddlers can interact with their care-givers and peers. A peek-a-boo panel encourage the use of fine-motor skills while the shop counter can be used for exploring.

  • Peek-a-boo: This panel has curtains that children can open and close. For toddlers, playing peekaboo strengthens their understand?ing of object permanence.
  • Shop counter: This shop counter has space for many children. When group size increases, children use more language and learn the complex rules of social interaction.

{fields.product-skill-text}


Hra podle společnosti KOMPAN

Máme trojí cíl: UCHVÁTIT, což stimuluje touhu ZŮSTAT a prostřednictvím fyzického i mentálního hraní se ROZVÍJET - více se dozvíte v našem videu o hře.

Výroba podle společnosti KOMPAN

Každý den postaví společnost KOMPAN 30 nových dětských hřišť a fitness ploch po celém světě. 

POTŘEBUJETE PORADIT?

Máme téměř 50 let zkušeností a budeme vás podporovat v průběhu celého projektu.

1 Left section
2 Right section