Domeček s podlahou

Díky svým zábavným a náročným aktivitám na panelech je tento hrací domek mnohem více než jen rozpoznatelnou domácí tematikou. Je k dostání s podlahou vytvářející fyzickou výzvu pro přístup k panelům. Řídicí panel obsahuje volant, který vytváří dramatickou hru a kulaté okénko přiměje děti k interakci, zatímco panel na proplazení povzbuzuje děti k plazení a prozkoumávání. Prodejní pult, poskytuje pro batolata zábavné hmatové vnímání.


PCM001900-CUSTOM

PLAYHOUSE WITH FLOOR

BROWN WOOD & WOOD POSTS

PCM001900-0601


Číslo produktu: PCM0019

Typ produktu: MOMENTS™ MINI pro batolata & předškolní děti

Skupina výrobků: MOMENTS™

6m+

Certifikáty:

Produktový list
COM_REDSHOPB_FILE_SIDEDRAWING
COM_REDSHOPB_FILE_PLANDRAWING
COM_REDSHOPB_FILE_2D_DRAWING
COM_REDSHOPB_FILE_3D_DRAWING
TÜV Certificate DE
TÜV Certificate ES
TÜV Certificate FR
TÜV Certificate EN
COM_REDSHOPB_FILE_EN_PLANDRAWING_PICTURE
COM_REDSHOPB_FILE_EN_SIDEDRAWING_PICTURE
COM_REDSHOPB_FILE_CAD1
COM_REDSHOPB_FILE_CAD2

No content yet

With its fun and challenging panel activities this playhouse is so much more than just the recognizable home-theme. It comes with a floor creating a physical challenge to access the panels. The driving panel features a steering wheel creating dramatic play and the port window will make children interact, while the crawl through panel encourages children to crawl and explore. The shop counter provides a fun tactile sensation for the toddler to explore.

  • Gear Wheels: These gears mesmerize children trying to understand how the they work and why they click. Don?t be surprised if the gears also become important controls of a ship at sea
  • Port window: This window is at child level and facilitates social interactions. It also encourages dramatic play _ in our tests, children often used it as a ship?s steering wheel!
  • Shop counter: This shop counter has space for many children. When group size increases, children use more language and learn the complex rules of social interaction.

{fields.product-skill-text}


Hra podle společnosti KOMPAN

Máme trojí cíl: UCHVÁTIT, což stimuluje touhu ZŮSTAT a prostřednictvím fyzického i mentálního hraní se ROZVÍJET - více se dozvíte v našem videu o hře.

Zrealizujte své jedinečné místo snů

Prostřednictvím odborných znalostí specializovaných odborníků v KOMPAN Design Studio můžete proměnit své vysněné místo v zábavnou dominantu, která vyvolá jedinou reakci – wow! 

POTŘEBUJETE PORADIT?

Máme téměř 50 let zkušeností a budeme vás podporovat v průběhu celého projektu.

1 Left section
2 Right section