Rozhledna

Rozhledna s lanovkou nabízí rozmanitou fyzickou a společenskou hru, s odvážnými a společenskými aktivitami. Vertikální lezecká síť věže podporuje rychlé stoupání až na platformu, odkud začíná trať lanovky. Létání vzduchem po lanovce je nesmírná zábava. Lanovka umožňuje lehký pocit klouzání vzduchem nejvyšší rychlostí, které můžete dosáhnout. Pokročilé děti budou moci klouzat až na konec lanovky a svou tělesnou koordinací se otočit, což je vyveze zpět nahoru k platformě. Těm, kteří se zastaví na půli cesty zpět nebo na konci, držadlo umožňuje poslat sedák zpět k dalšímu v řadě na platformě. O schůdek výše má dítě přístup k požární tyči, která nabízí zábavnou jízdu až na úroveň terénu. Požární tyč je přístupná také pomocí zakřivené lezecké sítě: náročné a zábavné stoupání, které vyžaduje plnou koncentraci a zaměření na křížovou koordinaci, rovnováhu a svaly. V přízemí hradu vytváří houpací síť, vězení a dveře se slizem dobrý herní prostor. 


PCM112800-CUSTOM

CASTLE OUTPOST TOWER

PLASTIC SLIDE - IN-GROUND

PCM112800-0902


Číslo produktu: PCM1128

Typ produktu: Hrady

Skupina výrobků: Herní systémy

4+

Certifikáty:

Produktový list
COM_REDSHOPB_FILE_SIDEDRAWING
COM_REDSHOPB_FILE_PLANDRAWING
COM_REDSHOPB_FILE_2D_DRAWING
COM_REDSHOPB_FILE_3D_DRAWING
TÜV Certificate EN
TÜV Certificate DE
TÜV Certificate ES
TÜV Certificate FR
COM_REDSHOPB_FILE_EN_PLANDRAWING_PICTURE
COM_REDSHOPB_FILE_EN_SIDEDRAWING_PICTURE
COM_REDSHOPB_FILE_CAD1
COM_REDSHOPB_FILE_CAD2

No content yet

{fields.product-skill-text}


Související projekty

Hra podle společnosti KOMPAN

Máme trojí cíl: UCHVÁTIT, což stimuluje touhu ZŮSTAT a prostřednictvím fyzického i mentálního hraní se ROZVÍJET - více se dozvíte v našem videu o hře.

Zrealizujte své jedinečné místo snů

Prostřednictvím odborných znalostí specializovaných odborníků v KOMPAN Design Studio můžete proměnit své vysněné místo v zábavnou dominantu, která vyvolá jedinou reakci – wow! 

POTŘEBUJETE PORADIT?

Máme téměř 50 let zkušeností a budeme vás podporovat v průběhu celého projektu.

1 Left section
2 Right section