Hradní věž se skluzavkou

Spousta hraní v malém prostoru: Hradní věž inspiruje malé děti k aktivní a nápadité hře, stoupání na vrchol a sklouznutí k zemi, znovu a znovu. Přístup na lezecké prvky představuje věkově vhodnou výzvu k posílení svalů a pomáhá rozvíjet dovednosti křížové koordinace. To zvyšuje schopnost dětí využívat obě strany mozku a podporuje vnitřní struktury, které umožňují čtení a myšlení. Na platformě zve balkon k výhledu na hřiště a dodává pocit vzrušující výšky. Skluzavka je také nesmírně vzrušující. Podporuje také držení těla a rovnováhu, důležité dovednosti pro malé děti, které rostou. Jsou základem všech ostatních fyzických dovedností a vytvářejí důvěru pro bezpečnou orientaci v prostoru. Hra inspiruje k dramatické hře s tématem hradu a pokladů. Pokladnice pod platformou je oblíbeným místem pro ukládání věcí. Stimuluje pochopení stálosti objektu: že věci mohou existovat, i když jsou mimo dohled.Číslo produktu: PCM1029

Typ produktu: Hrady

Skupina výrobků: Herní systémy

2+

Produktový list
COM_REDSHOPB_FILE_SIDEDRAWING
COM_REDSHOPB_FILE_PLANDRAWING
COM_REDSHOPB_FILE_2D_DRAWING
COM_REDSHOPB_FILE_3D_DRAWING
TÜV Certificate EN
TÜV Certificate DE
TÜV Certificate ES
TÜV Certificate FR
COM_REDSHOPB_FILE_EN_PLANDRAWING_PICTURE
COM_REDSHOPB_FILE_EN_SIDEDRAWING_PICTURE

No content yet

{fields.product-skill-text}


Hra podle společnosti KOMPAN

Máme trojí cíl: UCHVÁTIT, což stimuluje touhu ZŮSTAT a prostřednictvím fyzického i mentálního hraní se ROZVÍJET - více se dozvíte v našem videu o hře.

Zrealizujte své jedinečné místo snů

Prostřednictvím odborných znalostí specializovaných odborníků v KOMPAN Design Studio můžete proměnit své vysněné místo v zábavnou dominantu, která vyvolá jedinou reakci – wow! 

POTŘEBUJETE PORADIT?

Máme téměř 50 let zkušeností a budeme vás podporovat v průběhu celého projektu.

1 Left section
2 Right section