Hradní brána se skluzavkou

Castle Gatehouse přitáhne malé děti, aby si aktivně hrály, pomocí svých pohybových schopností vyšplhaly na vrchol, navigovaly sítě a sklouzly nebo sklouzly na zem znovu a znovu. Tyto dva přístupy se liší v obtížnosti: schodiště poskytuje snadný způsob, jak se dostat k věži, a pomáhá rozvíjet dovednost zdolání schodů, což je důležitý každodenní úkol. Šikmé stoupání po síti je vyšší a vyžaduje více soustředění, stimuluje propriocepci a křížovou koordinaci. Ty jsou zásadní pro bezpečnou orientaci v prostoru. Otevřený obloukový most je skvělý pro balanční dovednosti a prostorové vnímání. Vyžaduje interakci s terénem. Šplhací spirála nebo požární tyč vedou rychle na úroveň terénu. To procvičuje smysl pro rovnováhu a prostor, oba důležité pro důvěru ve vlastní tělo. Pěkná dramatická hrací plocha s pokladem a lavičkou pod věží zve k sociální interakci a stimuluje jazykový vývoj.Číslo produktu: PCM2018

Typ produktu: Hrady

Skupina výrobků: Herní systémy

2+

Produktový list
COM_REDSHOPB_FILE_SIDEDRAWING
COM_REDSHOPB_FILE_PLANDRAWING
COM_REDSHOPB_FILE_2D_DRAWING
COM_REDSHOPB_FILE_3D_DRAWING
TÜV Certificate EN
TÜV Certificate DE
TÜV Certificate ES
TÜV Certificate FR
COM_REDSHOPB_FILE_EN_PLANDRAWING_PICTURE
COM_REDSHOPB_FILE_EN_SIDEDRAWING_PICTURE

No content yet

{fields.product-skill-text}


Hra podle společnosti KOMPAN

Máme trojí cíl: UCHVÁTIT, což stimuluje touhu ZŮSTAT a prostřednictvím fyzického i mentálního hraní se ROZVÍJET - více se dozvíte v našem videu o hře.

Zrealizujte své jedinečné místo snů

Prostřednictvím odborných znalostí specializovaných odborníků v KOMPAN Design Studio můžete proměnit své vysněné místo v zábavnou dominantu, která vyvolá jedinou reakci – wow! 

POTŘEBUJETE PORADIT?

Máme téměř 50 let zkušeností a budeme vás podporovat v průběhu celého projektu.

1 Left section
2 Right section