Hrady


Volání všech princů a princezen

Žádný jiný námět hřiště není tak černý a bílý nebo tak naplněný dobrodružstvím jako právě téma hradu. Na chvíli jste král nebo královna, dívka v nouzi nebo rytíř v zářivé zbroji, útočník nebo obránce. Skutečné hrady byly postaveny tak, aby ukazovaly bohatství a moc a aby chránily, proto byly plné zákoutí, aby odradily útoky. Řada dvanácti hradů KOMPAN nabízí na všech úrovních příležitosti pro dobrodružství a zábavu. Hrad posouvá hraní rolí do dramatu, bádání a vzrušení. Od kobek po nejvyšší věžičky, místa, kam můžete vylézt, skrýt se, hledat a dávat pozor na draka. 

 


Vstupenka na dobrodružství, hrady KOMPAN jsou postaveny tak, aby mohly být upraveny a rozšířeny. Perfektní způsob, jak natáhnout rozpočet a zároveň udržet zařízení nové a svěží. Z jediné věže může vaše hřiště růst tak, aby zahrnovalo další hradby a brány.

Venkovní hra patří mezi nejlepší a nejcennější formy rozvojové činnosti. Události roku 2020 zdůraznily, co to znamená být bez ní. Pokud jsou zde nějaká pozitiva z globálního uzavření, je to realizace toho, co to znamená dostat se ven a užívat si života, a význam čerstvého vzduchu, pokud jde o základní zdraví. Hodnota hřiště nebyla nikdy pochopena tak jako teď. 

Řada Hrady od KOMPAN je pozvánkou ke hře, ale take úvodem do dovedností života. Kreativní hra pomáhá budovat jazykové a komunikační dovednosti, stejně jako povzbuzovat a zlepšovat týmovou práci. Když si děti hrají, vyvíjejí hry, při nichž si uvědomují, že musí spolupracovat, aby z nich vytěžily maximum. Prostřednictvím zábavy děti rozvíjejí dovednosti, které jsou základem pro celý jejich život. Chcete-li se dozvědět více o produktech nebo službách společnosti KOMPAN, otevřít dveře ven, spojte se s námi ještě dnes.

Hrad nebo loď? Kterou možnost bychom si měli vybrat?

Obě možnosti nabízejí neomezené herní příležitosti. Zeptejte se dětí, jsou tím nejlepším barometrem toho, co je nejvíce oceňováno. Oni, stejně jako všechny produkty KOMPAN, vydrží celý život, takže buďte opatrní, abyste se na to dívali dlouhodobě. Bez ohledu na to, co je v současné době 'in', hrady a lodě se ukázaly být časově odolné.

Jak vysoké jsou věže u hradu na dětském hřišti?

Standardní věž v řadě Hrady MOMENTS od KOMPAN je vysoká 4,70 m. V nové sérii Obři, palác je téměř dvojnásobný, a to devět metrů, ale je to palác, ne pevnost, jiný herní zážitek.

Jak vytvořit dokonalé hřiště?

KOMPAN nabízí řadu produktů, které se vyskytují jednotlivě, jako jsou skluzavky a pružinové houpačky, a které lze použít k navržení zcela jedinečného řešení s dostatečným prostorem pro mnoho dětí.

 


POTŘEBUJETE PORADIT?

Máme téměř 50 let zkušeností a budeme vás podporovat v průběhu celého projektu.