Kuma

Díky svým podivným úhlům a tvarům přitahuje herní prvek KUMA dobrodružné herní objevy dětí ve věku 6-12 let. Zakřivená lezecká stěna s barevnými chyty vybízí k náročnému stoupání na vrchol. Odtud vede držadlo ke skákavému sedáku nebo houpavému ručkovacímu žebříku. Otevřený trojúhelník na druhé straně poskytuje houpavé lezená nahoru nebo dolů nebo pěkné sedadlo. Stabilní lana s otevřeným trojúhelníkem uprostřed vybízí k lezení skrz, nahoru a dolů. Široká škála lezeckých, odrazových, houpacích a závěsných aktivit zajišťuje, že děti si budou hrát po dlouhou dobu a společně. Kombinace houpavých, skákavých a bytelných lezeckých prvků intenzivně trénuje koordinaci dítěte, propriocepci a smysl pro rovnováhu, všechny důležité motorické dovednosti pro např. bezpečnou navigaci v provozu. Mnoho míst pro setkávání se skákavými a houpavými sedáky usnadňuje socializaci a střídání se s ostatními, dovednosti snadno naučené při hře.


Vyberte variantu

KUMA

90 CM IN-GROUND ANCHORING

GXY903010-3717

KUMA

WITH EXPANSION BOLTS

GXY903010-5017


Číslo produktu: GXY903

Typ produktu: GALAXY™

Skupina výrobků: Herní systémy

6+

Certifikáty:

Produktový list
COM_REDSHOPB_FILE_SIDEDRAWING
COM_REDSHOPB_FILE_PLANDRAWING
COM_REDSHOPB_FILE_2D_DRAWING
COM_REDSHOPB_FILE_3D_DRAWING
COM_REDSHOPB_FILE_PRODUCT_ANIMATION
TÜV Certificate DE
TÜV Certificate ES
TÜV Certificate FR
TÜV Certificate EN
COM_REDSHOPB_FILE_CAD1
COM_REDSHOPB_FILE_CAD2
COM_REDSHOPB_FILE_PHO

No content yet

{fields.product-skill-text}


Hra podle společnosti KOMPAN

Máme trojí cíl: UCHVÁTIT, což stimuluje touhu ZŮSTAT a prostřednictvím fyzického i mentálního hraní se ROZVÍJET - více se dozvíte v našem videu o hře.

Zrealizujte své jedinečné místo snů

Prostřednictvím odborných znalostí specializovaných odborníků v KOMPAN Design Studio můžete proměnit své vysněné místo v zábavnou dominantu, která vyvolá jedinou reakci – wow! 

POTŘEBUJETE PORADIT?

Máme téměř 50 let zkušeností a budeme vás podporovat v průběhu celého projektu.

1 Left section
2 Right section