Hřiště pro mladistvé a dospívající - GALAXY™ od KOMPAN


Překlenutí věkového rozdílu 

Není to tak dávno, co tweens, natož teenageři, pohlíželi na hřiště spíše jako na místo pro své mladší sourozence než na místo pro vlastní potěšení - a to z dobrého důvodu. Nebylo to jen o tom, že tam byla mezera na trhu, byl tam pláč kulturní potřeby. Nikdo opravdu nenabídl zábavu a vzrušení pro dospívající, byli příliš často ponecháni svým vlastním prostředkům.

K uspokojení potřeby je vyžadováno přehodnocení, ne remodelace dobře pošlapané herní techniky. GALAXY™ nevypadá jako nic, co tomu předcházelo. Je považován za game changer, volně stojící herní struktura nabízející vestavěné činnosti, které jsou citlivé a dynamické, a jako první umožnil přístup ke hře pro každého bez ohledu na schopnosti. 


GALAXY™ se často používá jako přechod mezi hřišti KOMPAN a fitness místy. A díky svým krásným křivkám a transparentnímu designu je GALAXY™ oblíbený u architektů a vývojářů po celém světě – je považován za původ moderních návrhů dětských hřišť.

Venkovní hra patří mezi nejlepší a nejcennější formy rozvojové činnosti. Události roku 2020 zdůraznily, co to znamená být bez ní. Pokud jsou zde nějaká pozitiva z globálního uzavření, je to realizace toho, co to znamená dostat se ven a užívat si života, a význam čerstvého vzduchu, pokud jde o základní zdraví. Hodnota hřiště nebyla nikdy pochopena tak jako teď a dospívající nebyli vyloučeni z těch, kteří hledali přestávku od života před obrazovkou.

Chcete-li se dozvědět více o produktech nebo službách společnosti KOMPAN, otevřít dveře ven, spojte se s námi ještě dnes.

Je to, co je v brožuře plný rozsah řady Galaxy?

Rozhodně ne, více než jakýkoli jiný produkt KOMPAN, tento je nejflexibilnější. Super-struktura může být konfigurována v téměř nekonečném počtu způsobů a velikostí, a pak je tu barva . . . PET komponenty jsou dodávány v modré a limetkové barvě, a pro stabilizátory a kotvy je k dispozici šest barev.

Jak něco tak aktivního může být také inkluzivní?

Nelze popřít, že stavba je zaměřena na dobrodružné dospívající, kteří jsou přitahováni k lezení na vyvýšeniných a svazích, nicméně spodní strana je navržena tak, aby nabídla zapojení vozíčkářů.

Proč Galaxy nezreziví?

Tajemství spočívá ve vysoce kvalitní oceli, která je žárově pozinkovaná a poté práškově lakovaná (je-li barevná)

 

 

 


POTŘEBUJETE PORADIT?

Máme téměř 50 let zkušeností a budeme vás podporovat v průběhu celého projektu.