Hrana

Všechny děti mají právo si hrát. Vybavení by mělo být demokratické, umožňující všem dětem najít si zábavné herní výzvy. Tato struktura je místem setkání pro všechny: Přístupné schodiště, v souladu s pokyny amerického zákona osobách se zdravotním postižením, umožňuje přístup k aktivitám na zvýšených úrovních a dokončení kolečka na skluzavce, takže výstupní bod je blízko vstupu - výhoda pro vozíčkáře. Schodiště není přístupné pouze zevnitř: Vnější část schodiště je vhodná k lezení. Díky promyšlenému systému lezeckých úchytů a rukojetí je konstrukce vhodná k lezení kolem dokola. Děti ve věku 6-12 milují fyzickou výzvu a předvádění vlastních schopností není tím nejmenším přínosem. Je zde možnost se předvést, pocítit vzrušení z výšky a dlouhého skluzu a stále trénovat lezení a opičí chůzi, stimulovat svaly horní části těla, křížové pohyby a propriocepci. Transparentní konstrukce umožňuje komunikaci po celém zařízení. Místa pro přestávky na oddech jsou chráněny pod horní plošinou s houpacími hracími skořápkami, které tvoří osobité sedadlo a prostor pro povídání, což umožňuje zapojení bojácnějším dětem.


EDGE

ELE500105-3717

EDGE

ELE500105-5017


Číslo produktu: ELE500105

Typ produktu: ELEMENTS™ PRO DĚTI ŠKOLNÍHO VĚKU

Skupina výrobků: ELEMENTS™

6+

Certifikáty:

Produktový list
COM_REDSHOPB_FILE_SIDEDRAWING
COM_REDSHOPB_FILE_PLANDRAWING
COM_REDSHOPB_FILE_2D_DRAWING
COM_REDSHOPB_FILE_3D_DRAWING
COM_REDSHOPB_FILE_PRODUCT_ANIMATION
COM_REDSHOPB_FILE_PRODUCT_ANIMATION
TÜV Certificate DE
TÜV Certificate ES
TÜV Certificate FR
TÜV Certificate EN
COM_REDSHOPB_FILE_EN_PLANDRAWING_PICTURE
COM_REDSHOPB_FILE_EN_SIDEDRAWING_PICTURE
COM_REDSHOPB_FILE_PRODUCT_PHOTOGRAPH
COM_REDSHOPB_FILE_CAD1
COM_REDSHOPB_FILE_CAD2
COM_REDSHOPB_FILE_PHO

No content yet

{fields.product-skill-text}


Hra podle společnosti KOMPAN

Máme trojí cíl: UCHVÁTIT, což stimuluje touhu ZŮSTAT a prostřednictvím fyzického i mentálního hraní se ROZVÍJET - více se dozvíte v našem videu o hře.

Zrealizujte své jedinečné místo snů

Prostřednictvím odborných znalostí specializovaných odborníků v KOMPAN Design Studio můžete proměnit své vysněné místo v zábavnou dominantu, která vyvolá jedinou reakci – wow! 

POTŘEBUJETE PORADIT?

Máme téměř 50 let zkušeností a budeme vás podporovat v průběhu celého projektu.

1 Left section
2 Right section