Fuji

Fuji je obrovská herní atrakce. Díky svým rozsáhlým a různorodým možnostem si zde děti chtějí hrát znovu a znovu. Široká škála herních aktivit, od vysokých lezeckých žebříků, robustních lezeckých stěn, herních skořápek, zakroucených sítí, až po skákavé lanové lezecké prvky, zajišťuje vrstvenou hru, která osloví uživatele všech úrovní. Ti zde rozvíjí nejen svalstvo, ale také základní motorické dovednosti, jako jsou křížové pohyby, prostorové vnímání a rovnováhu. Tyto motorické dovednosti jsou důležité pro životní dovednosti, jako je bezpečná orientace v provozu. Vysoká platforma je lechtavou odměnou, stejně jako zakřivené, široké skluzavky a bradla. Pod platformou je dostatek příležitostí k setkání s houpavými hracími skořápkami. Se svým impozantním vzhledem má Fuji místa pro setkání a aktivity pro všechny, a to díky svému transparentnímu designu.


PCE110400-CUSTOM

FUJI

TWO LEVEL MULTIDECK PLAY TOWE

PCE110400-0001

FUJI

TWO LEVEL MULTIDECK PLAY TOWE

PCE110400-0901


Číslo produktu: PCE1104

Typ produktu: ELEMENTS™ GO

Skupina výrobků: ELEMENTS™

6+

Certifikáty:

Produktový list
COM_REDSHOPB_FILE_SIDEDRAWING
COM_REDSHOPB_FILE_PLANDRAWING
COM_REDSHOPB_FILE_2D_DRAWING
COM_REDSHOPB_FILE_3D_DRAWING
TÜV Certificate DE
TÜV Certificate EN
TÜV Certificate ES
TÜV Certificate FR
COM_REDSHOPB_FILE_CAD1
COM_REDSHOPB_FILE_CAD2

No content yet

{fields.product-skill-text}


Hra podle společnosti KOMPAN

Máme trojí cíl: UCHVÁTIT, což stimuluje touhu ZŮSTAT a prostřednictvím fyzického i mentálního hraní se ROZVÍJET - více se dozvíte v našem videu o hře.

Zrealizujte své jedinečné místo snů

Prostřednictvím odborných znalostí specializovaných odborníků v KOMPAN Design Studio můžete proměnit své vysněné místo v zábavnou dominantu, která vyvolá jedinou reakci – wow! 

POTŘEBUJETE PORADIT?

Máme téměř 50 let zkušeností a budeme vás podporovat v průběhu celého projektu.

1 Left section
2 Right section