ELEMENTS™ ESSENTIALS


Hra pro všechny věkové kategorie

Řada ELEMENTS™ ESSENTIALS odpovídá vývojovým potřebám dětí všech věkových skupin. Upravte své hřiště tak, aby vyhovovalo těm nejmladším v kategorii 2-6 let, nebo ho přizpůsobte starším dětem v kategorii 4-12 let. Nebo své hřiště přizpůsobte tak, aby celé hřiště vyhovovalo všem v kategorii 3–10 let. 


Fyzická hra v prvotřídní kvalitě

Všechny děti někdy potřebují místo, kde spálí energii a prozkoumají své fyzické schopnosti prostřednictvím hry. Řada ELEMENTS™ ESSENTIALS je vše, co potřebujete k vytvoření zábavného a fyzicky rozvíjejícího hřiště pro děti všech věkových skupin. Tato řada je plná fyzické hry, která čerpá z klasických herních aktivit, jako je prolézání, lezení a klouzání dolů, a zajišťuje dlouhé hraní, vysokou fyzickou aktivitu a všestranný fyzický vývoj dítěte.  

Pramenící z prvotřídního designu

Díky využití stejné konstrukční základny jako naše prémiové herní řešení ELEMENTS™, získaly ELEMENTS™ ESSENTIALS  prvotřídní vzhled a prvotřídní kvalitu struktury spolu s vysokou mírou flexibility konfigurace. Kromě toho, že jsou v běžné prémiové kvalitě KOMPAN s obvyklými atraktivními záručními podmínkami společnosti KOMPAN, jsou všechny hrací struktury v této řadě k dispozici se střechami nebo bez střech nebo s markýzovým řešením. Herní aktivity a materiály lze upravovat podle přání zákazníka.  


POTŘEBUJETE PORADIT?

Máme téměř 50 let zkušeností a budeme vás podporovat v průběhu celého projektu.