BLOQX™


Provdání umění za hru

BLOQX není jako žádný jiný prvek na hřišti. Kombinuje testování pohybu dokola a přes geometrickou hádanku s náročným vyšplháním. Odměnou za správné vystoupání  je reflexní čas uvnitř jedné z vyvýšených kostek. Snad více než jakýkoli jiný produkt, BLOQX zobrazuje spojení mezi hrou a uměním. BLOQX je oblíbenou součástí mnoha architektonických a krajinářských projektů. 

Systém BLOQX prolomí řadu stereotypů na hřištích. Žádné skluzavky, žádné rotující prvky, jen šance jít na palubu, a najít si cestu kolem a přes kovové bludiště. Láme to víc než stereotypy. Cílovým publikem systému jsou děti, které je tradičně těžké bavit nebo na ně zapůsobit, mladiství a dospívající. Je to skutečný stimulátor fyzického vývoje a svalové síly. Poněcuje kreativní a logické myšlení při hledání nových způsobů kolem struktury.


BLOQX se liší od ostatních hřišť svým zabarvením– tvary pětiúhelníku jsou v jedné barvě, ale jako schéma barev, strany mohou být tónovány verzemi dominantní barvy.

Venkovní hra patří mezi nejlepší a nejcennější formy rozvojové činnosti. Události roku 2020 zdůraznily, co to znamená být bez ní. Pokud jsou zde nějaká pozitiva z globálního uzavření, je to realizace toho, co to znamená dostat se ven a užívat si života, a význam čerstvého vzduchu, pokud jde o základní zdraví. Hodnota hřiště nebyla nikdy pochopena tak jako teď. 

Chcete-li se dozvědět více o produktech nebo službách společnosti KOMPAN, otevřít dveře ven, spojte se s námi ještě dnes.

Může být BLOQX začleněn do jakéhokoli hřiště?

Ano, ale upřímně řečeno, je to tak odlišné, že jako klenot, musí být ve správném prostředí.

Jak se vůbec rozhodujete o formátu?

Vy rozhodnete o umístění a počtu kostek a návrhářský tým vypočítá, jak BLOQX nejlépe kombinovat, aby byl nejúčinnější.

Jak vysoko může BLOQX jít?

Může jít až na tři metry. A kdo jsou dobří kamarádi  BLOQX? BLOQX funguje fantasticky s transparentními produkty, jako je GALAXY.

 


POTŘEBUJETE PORADIT?

Máme téměř 50 let zkušeností a budeme vás podporovat v průběhu celého projektu.