Herní systémy


Herní systémy definují hřiště, udělující charakter a individualitu prostřednictvím centrálního ohniska. Různorodý design, náročnost ve věku cílové skupiny, nápady a koncepty zrcadlí herní prostředí potřebné k zábavě batolat až po dospívající. Od čistých a nekomplikovaných věží Simply play až po klikaté Elements a odvážné hrady a lodě, H. C. Andersen inspiroval Smart Playground až po futuristický BLOQX a Galaxy, každý z herních systémů je vyjádřením zábavy. A jako by zábavný faktor nebyl dostatečně velký, spolu přicházejí Obři s novou vzrušující řadou tématických mega herních struktur.

Klikněte pro objevování Herních systémů, které nejlépe upoutají pozornost a srdce ve Vámi navrhovaném hřišti.

 


Široká škála herních klasik 

Herní systémy Společnosti KOMPAN pokrývají velmi široké spektrum, které je ještě širší, než je zde zobrazeno. To proto, že každý ze systémů je zcela flexibilní, otevřený pro osobní volbu a přizpůsobení. Několik, jako giants, hrady a lodě mohou pomoci rozvíjet zavedené spojení s oblastí, nebo být jako Story Makers při vyprávění přesného příběhu. Produkty KOMPAN se nepřestávají vyvíjet, jakmile se dostanou do brožur, neustále se vyvíjejí, aby maximalizovaly veškeré potřeby a hodnotu.

Existují nějaké limity velikosti a výšky?

Na otázku, co označilo hranici z hlediska velikosti, přední výrobce KOMPAN odpověděl jedním slovem, "bezpečnost". Jejich nová řada Obři bere vzrušení ze stoupání až do třípatrové budovy, ale i devět metrů nahoru jsou děti chráněny průhlednými panely a podlahy jsou rozděleny tak, že všechny pády jsou krátké. Skluzavky, které začínají tak vysoko, začínají cestu dolů jako klikaté tunely.

Proč je barva na hřišti tak důležitá? 

Barva je tichý jazyk. Promlouvá k nám všem a říká nám o nebezpečích a rozkoších. Dítě nerozpozná barvu, dokud není asi osm měsíců staré, od té doby hraje důležitou roli v jejich vývoji. Jsou přitahovány k jasným primárním barvám. Zakladatel KOMPAN, umělec Tom Lindhardt, ve svých raných dílech široce používal žlutou, modrou, červenou, vyhýbal se zelené, protože věřil, že už je v trávě kolem hřiště. 

Jak důležitá je hra ve vývoji dítěte?

Ze všech otázek týkajících se hodnot a atributů dětských hřišť není žádná vhodnější než ta, co dělají pro vývoj dítěte. Přední výrobce KOMPAN založil v osmdesátých letech interní studijní skupinu KOMPAN Herní Institut, která se zabývala tím, jak co nejlépe vytěžit ze hry, pokud jde o sociální a fyzický vývoj. Hra se může zdát nevinná zábava, ale je životně důležité pro budování komunikace a motorických dovedností, výuku dětí sdílet a usilovat o dosažení. Každé hřiště, které plně nezváží, co děti všech věkových kategorií a schopností mohou získat, je promarněnou příležitostí v životě.

 


POTŘEBUJETE PORADIT?

Máme téměř 50 let zkušeností a budeme vás podporovat v průběhu celého projektu.