Givskud ZOO, Dánsko

HERNÍ VESNIČKA ROBINIA VNÁŠÍ PŘÍRODU DO ZOO

Těmto požadavkům dokonale odpovídaly výrobky Přírodní Robinia. Toto skvělé hřiště v Zoo Givskud je působivé na pohled, láká k návštěvě rodiny a doplňuje návštěvu parku o hry a aktivity.

Tato řada je inspirována přírodními tvary a je vyrobena tak, aby zvala ke hře a pohybu. Prvky jsou s ohledem na životní prostředí vyrobeny ze dřeva a tak, aby vydržely mnoho let. Toto místo nabízí hodně zážitků, které mohou podnítit zájem dětí o přírodu, přičemž rodiče mohou zároveň relaxovat i hlídat děti. Povzbuzuje děti, aby prověřovaly své znalosti přírody, zatímco se v přirozeném venkovním prostředí setkávají s jinými dětmi. Tímto jedinečným hřištěm nabízíme místo pro dobré a podnětné hry, pro rodiny navštěvující Zoo Givskud.

HERNÍ VESNIČKA ROBINIA VNÁŠÍ PŘÍRODU DO ZOO

Při hledání nových způsobů, jak stimulovat své návštěvníky se Zoo Givskud v Dánsku rozhodlo vytvořit nové venkovní hřiště. Hledali řešení, které by bylo v souladu s přirozenou povahou zoo a životem zvěře, která se pohybuje volně po parku.

Fyzické

Emocionální

Poznávací

“Takto vytvořená hřiště podporují rozvoj jazyka, vhodné sociální chování a integraci – a to jak ve školách a institucích tak v rezidenčních oblastech a na veřejných hřištích.”

Gitte Bossow

Poradkyně pro dětská hřiště

KOMPAN Denmark A/S

Givskud Zoo

Jutský poloostrov, Givskud 7323, Dánsko