Gamlegården Park Fitness, Švédsko

Zóna pro street workout a kalisteniku je součástí nového jedinečného parku

Při plánování obrovského parku v Kristianstadu byli obyvatelé požádáni, aby se vyjádřili k aktivitám. Street workout a kalisthenika si získaly obrovskou popularitu po celém světě i v Kristianstadu. Skvělý park by měl mít pro každého něco a díky nové fitness ploše mají lidé nyní místo, kde se mohou setkávat a společně cvičit.

Hlavním cílem této čtvrti bylo přispět k rozvoji integrace. Kombinace herních a fitness ploch umožnila mladším a starším lidem setkat se a zvýšit jejich vzájemné porozumění. Jedinečně navržené a odolné zařízení bylo vybráno k vytvoření plochy, která by mohla přilákat i lidi ze zbytku města Kristianstad, čímž by se stala celá čtvrť Gamlegård populárnější.

Gamlegården znamená „stará farma“, ale dnes je tato oblast velmi nová.

Zábavné a společenské moderní cvičení

Street workout a kalisthenika začaly jako undergroundové fitness aktivity, ale dnes, hlavně díky sociálním médiím, se tato komunita rozrostla do obrovských rozměrů, zejména mezi teenagery a mladými dospělými. Začátečníci i odborníci sdílejí své zkušenosti online a na fitness plochách často najdete někoho, kdo hledá inspiraci na YouTube. Tyče v různých výškách a kombinacích nabízejí stovky různých cvičení. Tělesná hmotnost se používá ke škálování obtížnosti cvičení. Vybavení KOMPAN obsahuje užitečné tréninkové sestavy jasně označené na struktuře, aby mohli nováčci snadno začít. Potom jsou možnosti nekonečné. Bezplatná aplikace KOMPAN Outdoor Fitness také nabízí podporu uživatele při cvičení na všech úrovních a typech zařízení.

Fyzické

Emocionální

StreetWorkoutSweden.jpg

„Na tomto zařízení se opravdu cítíme bezpečně. Je odolné a robustní. Musíte mít jistotu, že vybavení cvičení vydrží. Tato plocha je fantastická, protože tady je tolik různých možností, nejen pro cvičení.“

Jens Mikael Hoel 

Trenér parkouru

Kristianstad parkour

Gamlegården Park Fitness, Kristianstad

Skåne, Kristianstad , Švédsko