Pojďme přeměnit vize v realitu

Projektanti jsou klíčovými partnery společnosti KOMPAN i našich zákazníků. Společně s projektanty vytváříme prostory, kde se lidé všech věkových kategorií a schopností mohou těšit ze hry nebo cvičení. Každý proces plánování nového prostoru zahrnuje zvážení funkčních a estetických účelů projektu, ale i zvláštností daného prostoru a jeho okolí. Naším cílem je zajistit, aby byly splněny přesné požadavky projektu i uživatelů budoucího prostoru. 

Abychom Vám pomohli při tvorbě optimálního řešení kreativních a funkčních požadavků, nabízí společnost KOMPAN zázemí našeho týmu odborníků na hru a pohyb, od konzultantů, designérů, inženýrů, techniků, po zahradní architekty. Tímto způsobem je spolupráce se společností KOMPAN přizpůsobena Vašemu konkrétnímu projektu. KOMPAN nabízí širokou škálu řešení pro nejrůznější krajiny a městské scenérie, kombinující různé designové výrazy a vysoce kvalitní materiály s vyhledávaným uživatelským zážitkem. K výběru poslouží naše, na trhu nejkomplexnější, portfolio hotových herních a aktivních řešení. V případě potřeby lze řešení upravit, nebo se můžete rozhodnout, že Váš prostor bude navržen od nuly, a stane se tak jedinečnou dominantou díky naší speciální pracovní skupině, designérskému studiu společnosti KOMPAN. 

Při hledání inspirace a vhodných produktů můžete procházet webovou stránku KOMPAN, kde najdete ke stažení všechny potřebné soubory a technickou dokumentaci, což Vám umožní vytvořit jedinečné řešení pro Váš herní prostor. Následující výběr případů z celého světa představuje některá z vynikajících řešení, která naši klienti a jejich klienti vytvořili společně se společností KOMPAN. Nechte se zde inspirovat a dozvíte se více o tom, jak plánovat své řešení společně s našimi kvalifikovanými konzultanty a dát průchod potenciálu Vašich architektonických vizí.

Design Studio společnosti KOMPAN

Přeměníme Vaše vize dětského hřiště v realitu.


Kompan design studio

Řešení na míru

Designérské studio společnosti KOMPAN je speciální jednotkou v rámci skupiny KOMPAN, která se zaměřuje na vytváření zcela nových inovativních herních struktur a řešení, která jsou přizpůsobena specifickým požadavkům našich zákazníků. Tato speciální pracovní skupina složená z designérů, inženýrů, zahradních architektů a dalších specialistů s rozsáhlými zkušenostmi v oboru, se zavázala k přidání kreativity a herní hodnoty pro řešení na míru. 

Designérské studio využívá celou síť specialistů KOMPAN a úzce spolupracuje s Herním a Fitness institutem společnosti KOMPAN, naší výzkumnou jednotkou pro hru a pohyb. Jinými slovy, Vaše řešení bude esteticky, stejně jako funkčně přesně takové, jak jste si představovali, a bude projektem, na který bude Váš klient, a v neposlední řadě i budoucí uživatelé tohoto prostoru, hrdý. Designérské studio společnosti KOMPAN také úzce spolupracuje s externími partnery, jako jsou architekti, krajináři, inženýři a další specialisté.

Při vytváření těchto unikátních řešení tým využívá celou síť KOMPAN a hledá nejlepší výběr materiálů s cílem vytvořit unikátní produkty, které budou dobře fungovat s terénem a dalšími podmínkami, které jsou specifické pro prostor každého zákazníka. Při spolupráci s designérským studiem společnosti KOMPAN komunikujete s jedním partnerem od nápadu až po jeho dokončení, což nám umožňuje garantovat konzistentní a ucelený koncept.

STÁHNĚTE SI NAŠE 2D A 3D VÝKRESY

V sekci Ke stažení každého produktu si můžete stáhnout 2D i 3D výkresy, které mohou být použity ve Vašem dalším projektu.

Potřebujete něco jiného?

Kontaktujte nás a získejte potřebné informace.

Materialer.png

Výhody

Poskytneme Vám vše, co potřebujete pro Váš projekt.

raadgivning.png

Poradenství

Budeme Vaším rádcem a podporou, dokud nebude Váš projekt hotový.

ide.png

Od nápadu po realitu

Vytváříme unikátní projekty na základě Vašich představ.

viden.png

Sdílené znalosti

Budeme s Vámi sdílet desetiletí našich zkušeností.

Chcete vytvořit jedinečný herní nebo fitness prostor?

Pomůžeme vám!