Dětské hřiště v Central Parku v Praze

Rychle! Nastupte na novou sochu v podobě Sovy s rozpětím křídel 11 metrů.

Rychle! Nastupte na novou sochu v podobě Sovy s rozpětím křídel 11 metrů.

Sova přistála. V Praze, jednom z nejkulturnějších měst Evropy, bylo v Central Parku umístěno první z nové generace dětských hřišť. Barevná a obrovská Sova, s působivým rozpětím křídel 11 metrů, je herní socha vyrobena z vysoce udržitelného akátového dřeva. Město Praha chtělo něco jedinečného a velkolepého, a jakmile uviděli Sovu z řady Robinia, okamžitě propadli jejímu vzhlede a mimořádným herním vlastnostem.

Podle uživatelů parku má nejnovější přírůstek duši a je tak velkolepý, že dělá park výjimečným. Sova se rychle stala obrovskou součástí parku, patří tam a působí, jako by tam byla odjakživa.


Zábavné a náročné

Zábavné a náročné

Velká herní Sova Robinia poskytuje dětem více herních prvků. Mnoho cest, jak dosáhnout vrcholu sovy, vyžaduje, aby děti byly ve svém způsobu myšlení tvořivé, pokud prochází středem sovy, vylezly po křídlech nebo dokonce vyzkoušely obtížnou přední stranu. Lezení po křídlech nebo po přední straně Sovy podporuje svalovou sílu od hlavy až k patě, stejně jako dovednosti křížové koordinace. Mnoho způsobů lezení umožňuje dětem růst s dětským hřištěm tím, že začínají s nejjednodušším přístupem na vrchol a postupně se propracovávají k tomu nejobtížnějšímu. Když se děti dostanou na vrchol, jsou odměněny vzrušující skluzavkou dolů po ocasu. Široká skluzavka umožňuje dětem sklouznout se spolu, což podporuje spolupráci.

Fyzické

Emocionální

Poznávací

OwlEye.jpg

OwlInside.jpg

OwlSlide.jpg

Tato herní socha doplňuje park velmi dobře a nyní sem patří. Jako by tady byla odjakživa.

David Vodrážka

Starosta městské části, Praha

Produkty používané na tomto hřišti