Bydlení a venkovní prostor

Přilákejte a udržte si obyvatele s atraktivními venkovními prostory, které budují komunitu.

Přilákejte a udržte si obyvatele s atraktivními venkovními prostory, které budují komunitu.

Pro vytvoření dokonalého životního prostředí je nezbytné přeměnit budovy na domov, bydlení v komunitu. Je to sociální hlavolam, kterým se zabýváme již půl století, ve skutečnosti už od prvního dne; Společnost KOMPAN se zrodila z bytového projektu.

V současné době, pochopení úlohy a hodnoty rekreačních prostor ve všech bydlení, je podstata k tomu, co můžeme udělat. Komunity jsou náhodná sbírka lidí definovaných demografií práce, věku a kultury, ale bez ohledu na to, odkud pocházejí nebo co dělají pro živobytí, je to právě v tom, jak se cítí, když přicházejí a odcházejí ze svých domovů, kdy získávají smysl pro účel a společnou hrdost. Je to pocit, do kterého se vyplatí investovat.

Rekreační prostor je sociální turbo nabíječka

Rekreační prostor pěstuje pocit občanského vlastnictví. To je to, co mění zeměpisný název na subjekt, činícím ho žádoucím místem k životu a prostřednictvím rostoucího respektu a péče, snižuje vandalismus , který je přítěží pro reparace a tichý nákladný obrat obyvatel. Uplatňování toho správného způsobu hned od začátku je obrovským přínosem k rozšíření životního stylu a životnosti velké investice.

Renovujte, abyste vytěžili ze svého prostoru co nejvíce

RefurbishHousing-600.jpgI to nejlepší z rekreačních zařízení bude testováno časem. Opotřebení je komplimentem pro každý design, ale přichází bod, kdy je třeba se rozhodnout. Stejně jako po 75 letech ve Stuytownu, na Manhattanu v New Yorku.  Rekonstrukce byla odpověď, ale omlazení bylo cílem. Obyvatelé vzali opotřebovanou "asfaltovou krabici" z hracího dvora a požádali KOMPAN, aby z něj udělal multi-sportovní fitness centrum pro komunitu, za účelem vytvoření komunity. Řešení pro Stuytown, přizpůsobené k plnému využití prostoru, je jedinečné. Možnosti KOMPAN jsou však všestranné a flexibilní, od šablon až po konkrétní požadavky, které jsou velmi mimořádné. StuyTown CEO, Rick Hayduk vysvětluje, proč jsou nyní všichni radují z jejich zcela transformované multi-aktivity fitness oblasti. Podívejte se na video.

HousingSkyWalk-800.jpgNové moderní čtvrti

KOMPAN jako společnost začala "náhodně" pozorovat sídliště. Obrovské byty sedmdesátých let zcela postrádaly individualitu, působily velmi chladně a neosobně. Umělecký projekt byl pověřen, aby zmírnil anonymitu, ale děti přijaly umění jako hračky a rychle tam bylo víc než jen identita, vytvořilo se tam ohnisko, místo setkání. Umělec viděl příležitost, která uspokojila potřebu. Najednou tam byl KOMPAN. Dnes jsou umění a hra sjednoceny a hřiště již není doplňkem, je nedílnou součástí mixu. Přispívání k budování komunit je v naší DNA a spolupráce s architekty a vývojáři na dosažení zdravých a udržitelných společností patří mezi nejcennější z našich cílů.

HousingPartner-400.jpg Co pro nás  znamená partnerství

Ve společnosti KOMPAN se zaměřujeme na četné aspekty rekreačního venkovního prostoru, od hry až po fitness a od odpočinku až po socializaci. Pracujeme v partnerství, abychom porozuměli vaší vizi a identifikovali náročné potřeby a požadavky obyvatel. Po celou dobu nasloucháme a interpretujeme vaše potřeby a myšlenky do návrhu, instalace, řízení bezpečnosti a konečně údržby. Žádné dvě situace nejsou totožné, takže vezmeme-li specifikovanou demografii a zeměpisnou polohu jako základní výchozí bod, vyvíjí se jedinečné řešení.

Vytvořeno společností KOMPAN, je to vždy vaše hřiště nebo vaše venkovní posilovna, vyrobené a instalované bez kompromisů. Vysoká odolnost a nízká údržba jsou zajištěny a podpořeny vynikající zárukou. Ve společnosti KOMPAN je naše partnerství trvalým závazkem.

Rekreační zařízení jsou naprosto zásadní pro blaho obyvatel. Obyvatelé sem přicházejí kvůli rekreačním nabídkám..

Rick Hayduk

Generální ředitel, StuyTown Služby v oblasti nemovitostí