Atraktivní komunitní bydlení

Společnost KOMPAN vytváří plochy a prostory ke hře a volnému pohybu i v rezidenčních oblastech. Naším cílem je budovat spokojenější a zdravější komunity. Proto úzce spolupracujeme s různými klíčovými stranami v jednotlivých obytných oblastech.

Při tvorbě atraktivního venkovního prostředí v obytných oblastech je zásadní, aby bylo řešení tvořeno na míru potřebám a přáním jak rezidentů, tak bytových developerů. Dobře navržené venkovní herní prostředí, které povzbuzuje děti i dospělé k aktivitě, je výhodou pro stávající obyvatele a může do dané oblasti přilákat i nové obyvatele.

Budeme tedy s vámi pracovat jako s partnerem, abychom mohli společně identifikovat potřeby a požadavky obyvatel. Ve vzájemném dialogu s Vámi jako partnerem společně identifikujeme potřeby a požadavky obyvatel. Malé děti potřebují nejen aktivity, které mohou provádět samy, ale také takové, které vyžadují podporu rodičů. To vše v prostředí, kde mohou navazovat nová přátelství. Dospívající děti a rodiny potřebují prostor, kde se mohou scházet a být sociálně aktivní. Rovněž jsme si vědomi zvyšující se potřeby aktivizace dospívající a dospělé populace, tj. prostřednictvím sportovního a fitness vybavení. Výsledkem je kompletní a unikátní, na míru navržené řešení, které nabízí nejlepší možnou hodnotu pro specifické uživatele a stavební developery.

KOMPAN navrhuje řešení pro obytné oblasti, ve kterých existují různé prvky, které je nutné vzít do úvahy:

  • Obyvatelé, kteří budou místo užívat
  • Herní prostor a jeho okolí jsou místem setkávání všech generací.
  • Dovednosti a zážitky, které hřiště podporuje a poskytuje.
  • Jakým způsobem je nutné oblast Navrhnout a rozdělit, tak aby vhodně podporovala uživatele všech věkových kategorií s různými typy aktivit.
  • Poskytnout dospělým výraznou motivaci, aby byli fyzicky a sociálně aktivní.

Každý potřebuje veřejný prostor. KOMPAN se zaměřuje na všechny stránky hry a pohybu, a to návrhem počínaje a instalací, bezpečností a údržbou konče.

Co se týká standardů kvality, zde kompromisy rozhodně neděláme. Díky spolehlivosti našich řešení je zajištěna nenáročná údržba a vysoká životnost instalací. V kombinaci s výjimečnou zárukou je Vaše investice zabezpečena na mnoho dalších let. KOMPAN nabízí širokou škálu vybavení a díky tomu může každá rezidenční oblast vypadat jedinečně. Inspirujte se a poznejte, jak lze plánovat Vaše řešení společně s našimi konzultanty, a objevte potenciál Vašich stavebních projektů.