50 nejúžasnějších míst světa zahrnuje dvě hřiště od společnosti KOMPAN

Divize magazínu TIME zaměřená na mládež, TIME for kids (TIME pro děti), vybrala 50 nejúžasnějších míst na světě. Rozmanitý seznam, který sestavili mladí čtenáři, zahrnuje katedrálu Notre Dame, Apollo Space Center a dvě hřiště od společnosti KOMPAN. Podmínky pro účast vycházely z kvality, originality, udržitelnosti, dostupnosti a především zábavy.

Artists at Play v Seattlu, Washington

Zasazené vedle dvou nejznámějších staveb v Seattlu, věže Space Needle a Muzea pop kultury, toto dětské hřiště byl navrženo tak, aby splynulo s okolím a vizuálně i zvukově ho doplnilo.

Ve spolupráci se společností KOMPAN a místními partnery Highwire, tvůrčí skupina Artists at Play, která přináší do hry hudbu, použila kombinaci Corocord Sky Walk a síť Spacenet jako dominantní prvky při přeměně oblasti holého asfaltu na interaktivní hřiště.

Přečtěte si popis na webových stránkách časopisu TIME (v angličtině)

Společenské místo v Tulse, Oklahoma

V Tulse, v Oklahomě, je společenským místem obrovský park o rozloze 100 hektarů postavený z vize o proměně města počínající inkluzivním a přírodním prostorem. Kromě toho, že je na seznamu nejúžasnějších míst světa, byl tento park také zvolen čtenáři deníku USA Today do desítky nejlepších nových atrakcí.

Příspěvek od společnosti KOMPAN zahrnuje nebeské domky a další vzrušující kombinaci COROCORD Sky Walk. Vysoko nad stromy získávají dobrodruzi všech věkových kategorií výhled na park a na řeku Arkansas.

Přečtěte si popis na webových stránkách časopisu TIME (v angličtině)

 

Vytvořeno designérským studiem KOMPAN

Designérské studio je místem, kde jsou realizovány nápady a rozmary zákazníků. Náš designérský tým, který pracuje s neustále se měnícími a inovativními prvky, vytváří ústřední body dětských hřišť, které odrážejí prostředí, ve kterém jsou umístěny. Proměňují dobrodružství v uměleckou formu, výzvy v hru.

COR10330_view_skywalk.jpg

COR10330_Climbing.jpg

Související novinky

POTŘEBUJETE PORADIT?

Máme téměř 50 let zkušeností a budeme vás podporovat v průběhu celého projektu.

1 Left section
2 Right section